☰ Menu
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku

Poniedziałek 02.08.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Przyjęcie ucznia do Ośrodka

PRZYJĘCIE DO SZKOŁY

 

W celu zapisania dziecka do szkoły w Niemieńsku, należy udać się do Starostwa Powiatowego właściwego dla miejsca zamieszkania ucznia, w którym składa się podanie / wniosek o przyjęcie dziecka do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Niemieńsku wraz z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną  oraz innymi dokumentami znajdującymi się w wykazie wydanym przez tamtejsze Starostwo. 

Starosta powiatu, w którym zamieszkuje dziecko, po uzyskaniu zgody Starosty Choszczeńskiego, kieruje dziecko do Szkoły Podstawowej Specjalnej, Gimnazjum Specjalnego lub Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Ośrodku w Niemieńsku.

 

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

Na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecko przyjmowane jest w oparciu o opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka wydane przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną.

 

W celu ułatwienia załatwienia formalności podajemy odnośniki do stron Starostwa Powiatowego w Choszcznie oraz Starostw sąsiadujących z Powiatem Choszczeńskim:

Wytworzył:
Udostępnił:
Joanna Kmetyk
(2007-06-28 13:11:36)
Ostatnio zmodyfikował:
Joanna Kmetyk
(2015-01-28 11:37:54)
 
liczba odwiedzin: 394190

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X